TOP

Doprovodný program

JIRKA OSLAVÍ S JAHODOU NAROZKY!

A pořád taháme esa z rukávů ;) Letos se za námi přijede podívat ještě jeden spešl host. Narozky s JAHODOU oslaví i Jirka Mádl! My se dost těšíme, co vy?

TURNAJ VE STOLNÍM FOTBÁLKU

I letos uspořádá Česká foosballová organizace turnaj ve stolním fotbálku! Registrace vypukne přesně ve 14:00. Tak přijď, bude se hrát o supr ceny, například o vouchery na trénink fotbálku s profíkem

SAMOLEPKOVÝ WORKSHOP

Po dvou letech se nám vrací naše milá Lůca a její supr samolepkový workshop! S obyč fólií umí tahle krasavice kouzla a naučí to i vás :)

VYROB SI SVŮJ NÁRAMEK

Tak se nám zdá, že máme málo parádnických aktivit. Co si takhle vyrobit náramek? A hle, tu máme další z tvořivých workshopů – náramky na paměťovém drátu! Stačí jen v sobotu dorazit k Plechárně, najít stánek č. 4, vybrat si kombinaci dvou barev a velikostí korálků, navlíknout na drátek a supr náramek je na světě 

ČELENKY

Na Strawberry Fields se ozdobí každá parádnice! Stánek s květinovými čelenkami nesmí chybět ani letos :)

ALI, MENT, MR.TOMCAT, PAN RADY

A kdo nás celou akcí provede? Nikdo jiný, než náš oblíbenec Ali! A díky němu nás navštíví i další fešáci :) Spešl hosté Strawberry Fields budou letos MenT, MrTomcat a Pan Rady! Některým samo netřeba představovat, ale přeci jen pár slov o chlapcích.
Tihle kluci jsou youtubeři :) A MenT je náš největší a nejodebíranější youtuber! Tenhle sympoš sype jedno video za druhym a od roku 2009 má na youtube v týhle chvíli 982 802 odběratelů a 204 046 743 zhlédnutí! Masakr, co? No a s kámošema z Pardubic si rozhodli udělat si výlet na Čerňák a podpořit náš fesťák. Takže o srandu a show letos nebude nouze ;)
MenT

ELEMENTS CREW

Djing, rap, street, hip hop, beatbox, funky, breake dance, freestyle, house, Lockin, Poppin, dance, dance, dance… Připomíná vám to něco? No jasný, přeci ty šikuly z taneční školy Elements Crew! A letos bude jejich workshop vážně stát za to :)
Tanečník, choreograf a několikanásobný mistr ČR v hip-hopu, Radek Brusch, je zakladatelem týhle supr školy. S dětma mu to fakt jde, umí se naladit na jejich vlnu, dodat jim sebevědomí a hlavně, dítka si hravě pod Radkovým vedením najdou svůj styl, který pak můžou zvesela rozvíjet.
Ani letos nebude taneční workshop Elements Crew chybět, tak si doraž na Čerňák vyhodit z kopejtka!
Elements Crew facebook
Elements Crew

FACE PAINTING

Co mají společnýho motýl, kytička, robot, tygr, pejsek i kočička, puma, spiderman, koník, víla, žirafa a batman? No přeci face painting! Tohle všechno, a ještě víc, umí Terka namalovat na obličej! Tak vezmi dítka a nech je zmalovat na Strawberry Fields :)

SPIKEBALL

Máš rád míčový hry? A trampošku? A co dát tyhle dvě aktivity dohromady! Vznikne z toho spikeball, sportovní hra plná srandy :) Pravidla jsou jednoduchý, tak neváhej a zapoj se do aktivity netradičních sportů!
Spikeball video
Netradiční sporty.cz

INDO BOARD

Přijď si k nám zlepšit rovnováhu a pobavit se :) Indo board je spešl tvarovaný prkno na válci. Tuhle srandu využívají například snowboardisti, skejťáci, surfaři nebo i lyžaři. Není to úplně lehký… zkusíš to? Indo board nám na Strawberry Fields přivezou Netradicnisporty.cz. Mrkej na video, o co vlastně jde :)
Indo board video
Netradiční sporty.cz

AFRICA EXCELLENCE

S JAHODOU narozeniny oslaví i nezisková organizace Africa Excellence z. s. Představí nám africkou kulturu, budete si moc okouknout africké hadříky, zahrát si supr hru manchala nebo si dát na zub nějaké to tradiční africké jídlo. A co vlastně tahle neziskovka dělá?
Africa Excellence z.s. má za cíl pomoci sirotkům, dětem žijícím bez rodičů na ulici, dětem v nouzi a postiženým nejen Kamerunu, ale i v celé Africe.

Předseda spolku Adolphe nnoko Nfoghog o Africa Excellence řekl:“ Hlavním záměrem je začlenit tyto děti do vzdělávacího procesu výstavbou technické školy s domovem mládeže, kterou chceme jako první postavit v Kamerunu, zde získají tyto děti profesní dovednosti, nezávislost a přípravu pro pracovní trh, kde se uplatní v profesích jako automechanik, kadeřnice, švadlena, hospodyně, elektrikář, zemědělec a jiné další profese. Rádi bychom, aby našli své místo ve své zemi a žili nezávislý, svobodný život jako každý jiný člověk a neměli potřebu za prací cestovat za hranice své země a hledat si jí třeba i v Evropě, jak se to děje v současnosti. Výstavba takové školy není jednoduchý a hlavně levný záměr, proto hledáme spolupráci se všemi organizacemi, které nám pomohou být v našem nesnadném úkolu nápomocny třeba jen propagací africké kultury.“
Africa Excellence facebook

POLE DANCE WORKSHOP

Letos poprvé budeme mít na Strawberry Fields i pole dance! Naše milá Inka vás s tímto supr sportem seznámí a naučí vás nějaký ty základy.
Inka se pole dance věnuje už celých 11 let. Má zkušenosti i s trénováním dítek. A co ji na tom nejvíc ba? Překonávat vlastní limity a v tom je tahle kočka machr :) Přijďte omrknout a vyzkoušet něco novýho!

VYROB SI SVŮJ PRSTÝNEK!

Pro šikovný ručky máme připravený supr prstýnkový workshop s Nikou a Zitou :) Skoro každá malá holka má slabost pro parádu. Čelenky, sponky, náušnice, prstýnky… je toho hodně. A holky se zaměřily právě na prstýnky, které si u nich můžete vyrobit nebo navrhnout. Vybírat se bude z hromady barev, tvarů, lesků, třpytů a nebudou chybět ani oblíbený kamínky a korálky. Za pár minut si můžete odnášet nový šperk. A ne jen tak ledajaký. Hodobóžový!

GRAFFITI EXHIBICE S YUDOE 06

I letos přijede náš oblíbený writer a u Plechárny vznikne parádní design legal zdi u streetovýho hřiště. Pojďme si připomenout, copak je to za týpka :)
Pražský writer Yudoe 06 umí se spreji kouzla a čáry! Dlouhodobě se propojuje komix a graffiti a vytváří tak neuvěřitelný velkoformátový pestrobarevný malby. V průběhu festivalu uvidíš vznikat origoš jedinečný dílo až do finální podoby.
Yudoe06 facebook

DĚTSKÁ ZÓNA

Myslíme i na mrňousky! Na fesťáku budou mít svoji parádní zónu, o kterou se postarají naše školky, jesle a rodinná centra :) Dítka si tu odpočinou, pohrají, budou si moct namalovat obrázek nebo si nechají pomalovat obličej. No prostě je zabavíme, v tom jsme profíci :)

KUBB klub Česká republika

Hoď si klackem! Hra KUBB je starodávná, pochází z dob neohrožených Vikingů. Stačilo pár polínek, oválných klacků, trocha nudy a fantazie a hle! hra byla na světě.
Zábava to je opravdu pro každýho, tak se stav na Strawberry Fields, zkus, jakou máš mušku a rozsekej protihráče!
KUBB facebook
KUBB

HOOPING S TERKOU

Terka miluje tanec, hudbu a život a o tom pro ni hooping je. Obručím se věnuje od roku 2011, po získání certifikace se zaměřila na Hoop dance. Na Strawberry se objeví už po třetí. Tak si přijď zakroužit a dozvědět se o týhle peckový aktivitě víc!
Hoop dance video
HoopLoop facebook
HoopLoop

@strawberry_fields_festak

  • Ohlídnutí za benefičním koncertem Strawberry Shake🤘 Vybrali jsme krásných 6.120,- Kč ♥️ a užili jsme si mejdan🍻 Díky všem 🍓
#strawberryshake #strawberryfieldsfestak #punk #punkrock #koncert #benefice #zizkov #plexis #sexy #lajna #party #jahodajede #jahodaslavi #jahoda
  • Ježíšek dorazil do naší jahodový zkušebny!🤘♥️🎶 #jahodajede #jahodaslavi #vánoce #love #music #darky
  • @limboplanetcz dneska na Strawberry Shake!
#koncert #benefice #jahoda #jahodaslavi #jahodajede #strawberryfieldsfestak #strawberry #limboplanet #sexy #party
  • Kapela LAJNA! Tihle supr klucí chodí zkoušet do naší jahodový zkušebny 🍓Strawberry Shake odstartujou🤘 #punkrock #sexy #lajna #koncert #benefice #mejdan #jahoda #jahodaslavi #jahodajede #strawberryfieldsfestak
  • Final plagoš🤘
#shake #jahoda #jahodaslavi #jahodajede #benefice #zizkov #punk #rock #rockpunk #plexis #koncert #party #limboplanet #lajna
  • Pražská punková legenda! PLEXIS🤘Právě tihle fešáci zahrajou na letošní benefici Strawberry Shake 🎸 V pátek 10. 11. na Žižkově 😎
#plexis #rock #punk #punkrock #sexy #party #mejdan #zizkov #strawberryfieldsfestak #benefice #jahoda #jahodaslavi #jahodajede
  • Strawberry Shake je tady! 🍓 Tentokrát vypukne na Žižkově 😎 Takže 10.11. naklušeme podpořit JAHODU a jahodové i nejahodové kapely🎸🎵🎤🎙🎹🎶 #jahoda #jahodajede #jahodaslavi #benefice #koncert #zizkov #party #strawberry #shake #music #srdicko
  • Ani letos nechyběl na fesťáku oblíbený taneční workshop s Elementy Crew✌
#elementscrew #dance #workshop #streetdance #hiphop #breakdance #housedance #lockin #poppin #djs #rap #beatbox #strawberryfieldsfestak #jahodaslavi #jahodajede