TOP

Sis Elo

Sis Elo, vlastním jménem Eliška Hercjuková je zpěvačka žijící v Praze.

V rámci 15letého působení v úspěšném vokálním kvartetu Gapeels má za sebou coby backvokalistka spolupráci např. s Petrem Mukem, skupinou Elán, Gipsy.cz, s kapelami Švihadlo, Megaphone nebo United Flavour.

Právě setkání s United Flavour a konkrétně se zakladatelem a producentem kapely Djeiem Gogo bylo pro Sis Elo stěžejní. Po dlouhých letech v hudebním prostředí se poprvé představuje jako sólová zpěvačka a v roce 2019 vydává svůj debutový singl Times Up feat. Sista Carmen pod hlavičkou Flavour Production.

V roce 2021 po roční intenzivní práci ve studiu vydává Sis Elo své první EP s názvem „Elosophy PT I“. O produkci nesoucí se v rytmech trap/afrobeat/dancehall se opět postaral Djei Gogo z Flavour Production, na vzniku hudby i textu se kromě samotné Sis Elo výrazně podílel i jamajský zpěvák a autor The Gideon, který spolupracoval například i s jamajskou star Chronixxem. Současně s vydáním prvního EP vyšel i videoklip k titulnímu tracku Party, následovaný videoklipem k songu Dívej, který byl celý experimentálně natočen na mobilní telefon.

V roce 2021 Sis Elo také spolupracovala s producentem Cocomanem (Adam Lanči), na jehož už tradiční kompilaci Sklizeň 2021 příspěla velmi dobře přijatým singlem “Stopy”. 

V současné době je druhé EP “Elosophy PT II” ve finální fázi příprav a v plánu je opět podpořit jeho vydání i videoklipy.

Obě EP vychází pod hlavičkou labelu DeeDa Records.